Za nami bardzo intensywny okres! 

W niedzielę, 4 lutego, jeszcze przed rozpoczęciem zimowego obozu przygotowawczego, zmierzyliśmy się na wyjeździe z zespołem Skry Częstochowa. Mecz zakończył się porażką Teamu. Mimo niekorzystnego wyniku, mecz ten okazał się świetnym materiałem do analizy. 

Od poniedziałku z pełnym zaangażowaniem wzięliśmy udział w dochodzeniowym obozie przygotowawczym, gdzie naszym głównym celem było wyeliminowanie błędów oraz doskonalenie zarówno dobrze znanych, jak i nauka nowych założeń indywidualnych i zespołowych. Efekty ciężkiej pracy były widoczne już w środę, kiedy to zmierzyliśmy się z Gwarkiem Zabrze i odnieśliśmy pewne zwycięstwo! 

Czwartek był dniem regeneracyjnym - intensywność była niższa, skupiliśmy się natomiast na poprawie techniki i finalizacji. W piątek poświęciliśmy czas na poprawę zachowań w defensywie oraz przeprowadziliśmy analizę wideo dwóch ostatnich meczów. 

Nasz intensywny tydzień zwieńczył sobotni, domowy mecz sparingowy z zespołem Podbeskidzia II Bielsko-Biała U15. To spotkanie potwierdziło, że nasi zawodnicy coraz lepiej rozumieją założenia na boisku. 

Dziękujemy drużynom Skry, Gwarka oraz Podbeskidzia za mecze i do zobaczenia na boisku!

O komentarz do meczu z Podbeskidziem oraz jak wyglądał ten tydzień oczami zawodnika poprosiliśmy Kamila Znosko:
"Był to nasz drugi w tak krótkim czasie rozegrany sparing w czasie zimowego obozu przygotowawczego. W środę zmierzyliśmy się z drużyną Gwarka Zabrze, natomiast w sobotę podejmowaliśmy drużynę Podbeskidzia II Bielsko-Biała. W obydwu meczach uzyskaliśmy ten sam wynik, wygrywając 8:2. W rozegranych sparingach staraliśmy się jak najlepiej realizować nasze założenia, które ćwiczyliśmy na obozie pod okiem trenerów. Z mojej perspektywy: cieszę się, że w obydwu rozegranych meczach zagraliśmy dobrze w defensywie, dzięki czemu mogliśmy skupić się na wariantach rozegrania piłki i stwarzaniu sytuacji bramkowych. W w/w sparingach trenerzy rotowali składem dając każdemu minuty grania, więc wszyscy zawodnicy, zaczynając od bramkarzy mieli możliwość dołożenia „cegiełki” do korzystnego wyniku. Przed nami jeszcze do rozegrania dwa sparingi, więc postaramy się jak najlepiej przygotować do zbliżających się rozgrywek 1 ligi."

SKRA CZĘSTOCHOWA 6:3 TEAM GLIWICE
TEAM GLIWICE 8:2 GWAREK ZABRZE
TEAM GLIWICE 8:2 PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA